Komerční články

Jsou požární uzávěry drahé?

Protipožární uzávěry brání šíření požáru a splňují přísné požadavky požárního zabezpečení staveb. Uzávěry rozdělují objekt na jednotlivé požární úseky uvnitř i po obvodu budovy, kde z hlediska požárního je vyžadována odolnost proti prohoření. Jejich instalace tak může zabránit značným ztrátám na majetku i zdraví osob.

Pokračovat ve čtení

Jaké činky na cvičení jsou pro vás ty nejlepší?

Možná se zrovna chystáte na dovolenou do Španělska. U nás už se sice začínají objevovat první mrazy, ale ve Španělsku bude pořád krásně. Možná ještě stihnete pár slunných dnů na pláži. Pokud jste ale cvičení pro plavkové tělo zaspali, nemusíte být smutní. S pár činkami se lehce zbavíte všeho nadbytečného. Jak vybrat takové, se kterými dosáhnete požadovaných výsledků?

Pokračovat ve čtení

Bavlněná látka – křížovkářská nápověda

Ach, ta bavlněná látka. Tak jemná na pohled a tak obtížná při řešení křížovky. Existuje několik různých variací, které se mohou hodit do prázdných políček a které zvládnou skolit i ty nejtvrdší křížovkáře. Udělejme si společně osvětu do světa bavlněných látek, ať už nás nikdy bavlněná látka neobmotá!

Pokračovat ve čtení

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4